Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/platne/serwer18203/public_html/takagotowka.pl/fp-includes/core/core.fpdb.class.php on line 302
Taka gotówka

Kto może ubiegać się o kredyt gotówkowy?

Tuesday 13 August hajsowy

Rozważasz opcję zaciągnięcia kredytu i skorzystania z dodatkowej gotówki, której potrzebujesz? Z tego artykułu dowiesz się kto ma szansę na pozytywne rozpatrzenie wniosku kredytowego i co zwiększa szansę na szybką wypłatę pieniędzy, zobacz na www.17bankow.com.

Wymagania banku

Kredyt gotówkowy jest łatwo dostępny w każdej placówce bankowej i nie wymaga uzupełniania sterty dokumentów ani wielogodzinnych wizyt, by cieszyć się gotówką nieraz jeszcze tego samego dnia. Należy pamiętać, że usługa niestety nie jest skierowana do wszystkich zainteresowanych. Banki rozpatrując wnioski kredytowe bardzo dokładnie sprawdzają swoich klientów, ponieważ chcą zmniejszyć ryzyko finansowe. Jakie warunki musimy spełnić by mieć pewność, że bank pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek kredytowy?

Każdy kto ubiega się o kredyt, nie tylko gotówkowy musi posiadać odpowiednią zdolność kredytową, którą ustala się na podstawie miesięcznych dochodów, jakie kredytobiorca może zaświadczyć. Oczywiście do potwierdzenia tego wymagane jest zaświadczenie od pracodawcy o formie zatrudnienia oraz wysokości pensji. Na tej podstawie ustala się maksymalną kwotę kredytu jaka może być udzielona kredytobiorcy. Kolejnym warunkiem, który jest bardzo ważny jest historia kredytowa usługobiorcy. Osoby, które miały problemy ze spłatą wcześniejszych zobowiązań lub nie spłaciły zadłużenia mogą nie uzyskać dostępu do nowych środków finansowych.

Gdy zdecydujesz się na kredyt w banku, w którym nie masz założonego konta przed złożeniem wniosku koniecznie upewnij się czy nie musisz skorzystać z innych usług bankowych ażeby otrzymać kredyt, ponieważ wiele placówek bankowych wymaga prowadzenia rachunku rozliczeniowego w danym banku.

Kruczki w umowach

Pamiętaj żeby nigdy nie podpisywać umów, zanim się ich nie przeczytało. Niestety wiele osób chcąc przyśpieszyć zdobycie gotówki nie czyta umowy kredytowej, a później już w trakcie spłaty zobowiązania są zdziwieni dodatkowymi kosztami i warunkami, które były zawarte w umowie. Składając swój podpis na umowie kredytowej zgadzamy się na wszystkie warunki w niej zawarte i zobowiązujemy się przestrzegać wszystkich wytycznych. Jeżeli podpunkty w umowie są niezrozumiałe trzeba poprosić o wyjaśnienie konsultanta w banku. Jego obowiązkiem jest przedstawienie w sposób zrozumiały całej umowy i możliwie jak najdokładniejsze omówienie wszystkich podpunktów w umowie.

Przeczytaj umowę kilka razy by mieć pewność co podpisujesz.